Całkowite zanurzenie, czyli sposób na błyskawiczną i skuteczną naukę języka obcego

Chcesz zwiększyć swoje szanse w biznesie? Potrzebujesz czegoś, co przyśpieszy twoją karierę, otworzy drzwi na salony i zapewni ci odpowiedni komfort w podróży? Naucz się języka obcego. Dzięki metodzie Total Immersion efekt możliwy będzie do osiągnięcia w przeciągu kilku tygodni.

Gdy czas nagli

Potrzebujesz nauczyć się języka obcego „na już”? Stawiasz na skondensowaną wiedzę dostarczaną w szybkim tempie? Pragniesz błyskawicznych efektów, ale nie możesz poświęcić zbyt wiele czasu na naukę? Jeśli do tego lubisz wyzwania, to idealnym rozwiązaniem będzie dla ciebie program Total Immersion opracowany przez szkołę języków obcych Berlitz.

Program Total Immersion

Total Immersion (Całkowite Zanurzenie) uznawany jest za jedyny tak skuteczny program nauki języków obcych. Jest to produkt unikalny, opracowany z udziałem naukowców i opatentowany jako specjalny program do nauki języków obcych.

lutex.pl

Sposób na całkowite zanurzenie

Total Immersion jest tak naprawdę niezwykle intensywnym treningiem językowym, który prowadzony jest przez pięć dni w tygodniu, a trwa, w zależności od modułu, od 1 do 6 tygodni. Program szkolenia opiera się na 12 indywidualnych lekcjach każdego dnia, prowadzonych przez instruktorów przygotowanych specjalnie do takiego systemu nauczania (każdą lekcję prowadzi inny instruktor). Program zajęć opracowywany na każdy dzień jest wynikiem szczegółowych badań, a jego cel to utrzymanie stałego kontaktu z poznawanym językiem, tak podczas trwania samych zajęć, jak i w trakcie przerw oraz posiłków.

Efektowny i efektywny

Program Total Immersion nastawiony jest na spełnianie indywidualnych potrzeb osób pragnących nauczyć się języka obcego. Efekty jego zastosowania są ogromne. Wszyscy, którzy przeszli przez Całkowite Zanurzenie, twierdzą zgodnie, iż na efekty, jakie osiągnęli po tygodniu nauki, w normalnym systemie nauczania musieliby pracować nawet przez kilka miesięcy.

Do dzisiaj z programu Total Immersion szkoły językowej Berlitz skorzystało w Polsce kilka tysięcy osób, w tym m. in. podróżnik, polarnik i odkrywca Marek Kamiński oraz kapitan Roman Paszke.

Share