Doskonałe rozwiązanie dla firm z branży automatyki przemysłowej – platforma z częściami zamiennymi

Automa.Net to platforma opierająca się na wyszukiwarce części automatyki oraz katalog firm działających na rynku automatyki przemysłowej z całego świata. Wyszukiwarka dostępna na stronie umożliwia Ci dostęp do komponentów bezpośrednio od firm, które mają je na stanie w kilka sekund! Wyszukuj, porównaj i wysyłaj nieograniczoną liczbę zapytań ofertowych w kilka sekund. Automa.Net daje Ci łatwy sposób na znalezienie trudno dostępnych, przestarzałych i awaryjnych części zamiennych, gdy czas ma kluczowe znaczenie, a czas realizacji jest długi. Setki wiodących marek w jednym miejscu: Kuka, Omron, Rockwell Automation, Siemens, Balluff, Pepperl+Fuchs, RelPol i wiele…wiele innych.

Automa.Net - platforma do wyszukiwania części automatyki przemysłowej

Automa.Net – platforma do wyszukiwania części automatyki przemysłowej

Bezproblemowe przesyłanie stanów magazynowych części automatyki przemysłowej

Firmy mogą również przesyłać części automatyki, elektroniki i robotyki, które przechowują w magazynie (nowe, odnowione, używane) za pośrednictwem pliku danych produktu FTP i oferować je globalnej społeczności dystrybutorów i firm, które kupują części.

Użytkownicy zwiększają grono odbiorców swoich towarów o firmy zagraniczne! Przesyłanie części automatyki przemysłowej jest łatwe i zajmuje kilka minut dzięki systemowi przesyłania zapasów. Cennik jest prosty – członkostwo roczne, bez prowizji od sprzedaży. Oznacza to, że nie musisz płacić dodatkowo, jeśli chcesz przesłać swój ekwipunek na platformę. Mocną stroną Automa.Net jest również pozostawienie firmom przestrzeni do tworzenia relacji między sobą, a rejestracja na platformie jest banalnie prosta. Na platformie nie ma cen i bezpośrednio współpracujesz z firmami, w przeciwieństwie do Amazon czy Ebay.

Zarejestruj się w Automa.Net już dziś!

Automa.Net - znajdź części automatyki przemysłowej

Automa.Net – znajdź części automatyki przemysłowej

Katalog firm automatyki przemysłowej

Na platformie można znaleźć tylko zweryfikowane firmy z informacjami o adresie, numerze kontaktowym, emailu, stronie internetowej, sklepie internetowym, kontach w social mediach oraz numerze VAT, aby przyspieszyć proces odpowiadania na zapytania ofertowe.

Co więcej każdy firma członkowska otrzymuje promowany wpis w katalogu firm dostępnym na Automa.net, który zawiera ponad 10 000 firm automatyki przemysłowej z całego świata. Tutaj możesz promować swoją firmę i rozwijać swoją sieć. Poznaj Automa.net i wyszukuj części automatyki przemysłowej bez jakichkolwiek problemów.

Share