Top 5 artykułów dla maluchów roku 2018

Przygotowaliśmy zestawienie TOP 5 najchętniej kupowanych naszym maluchom artykułów w 2018 roku. Co się w nim znalazło? Co sprawiło najwięcej radości najmłodszym? To może być świetnie źródło inspiracji, jeśli właśnie poszukujemy czegoś, co będzie przydatne młodym rodzicom i ich dzieciom.

Kura babci Dany

Jeśli ktoś jeszcze nie zna tej wspaniałej kurki, z pewnością musi to zmienić. Kura babci Dany to genialna, bardzo miękka poduszka, o opływowym kształcie. Została pomyślana jako poduszka do karmienia niemowląt. Ale szybko okaże się, że jest niezastąpiona w wielu innych sytuacjach. Uwielbiają się do niej tulić najmłodsi, może spełniać funkcję zwykłej poduszki, podkładki pod laptopa, pod książkę, pod stopy. Kura babci Dany na pewno zostanie z Wami na długi, długi czas.

Kula/piłka sensoryczna Ballyhoo Balls

Zabawkę sensoryczną powinien mieć każdy maluch. Pozwala wspaniale rozwijać jego zdolności czuciowe. Balloyhoo Balls to nie jedna ale 6 piłek o różnych rozmiarach – te mniejsze mieszczą się w otworach największej. Każda z nich ma wyraźnie inny wzór powierzchni i kolor, co umożliwia zupełnie inne doznania sensoryczne podczas zabawy.

żyrafa sophie

Żyrafa Sophie – So’Pure Sophie Vulli

Sophie to gumowy gryzak – żyrafa, który podbija serca niemowlaków i ich rodziców na całym świecie. We Francji, skąd pochodzi, dostaje ją niemalże każde nowo narodzone dziecko. Fenomen popularności Sophie tkwi w tym, że doskonale zaspokaja ważne potrzeby niemowląt. Mogą ją gryźć w czasie ząbkowania, kontrastowe kolory wzmacniają ich doznania sensoryczne, doskonale mieści się w ich maleńkiej dłoni. Rodzice mogą być spokojni o jakość produktu, bo żyrafa wykonana jest z samych naturalnych, przyjaznych nawet niemowlętom materiałów.

Wymienne siateczki do gryzaka B.Box

Pozostając z temacie ząbkowania, przedstawiamy kolejny produkt. Siateczki do gryzaka to świetny gadżet, który można wypełnić świeżym owocem, warzywem lub kostką lodu. To alternatywa dla klasycznych gryzaków, przynoszących ulgę maluchom w trakcie ząbkowania.

kocyk la millou

Kocyk La Millou Family

Uniwersalny kocyk dla dziecka to rzecz niezbędna. Mogą się nim otulić w czasie snu, przydaje się podczas spacerów. A kiedy trzeba zamienia się w wygodną matę, którą można rozścielić nawet na trawie. Kocyk marki La Millou wypełniony jest antyalergiczną włókniną.

W przygotowaniu zestawienia pomógł nam sklep 4KidsPoint, który oferuje dziecięce produkty najlepszych marek i od lat pomaga rodzicom w tworzeniu bezpiecznych i kreatywnych warunków rozwoju dla ich dzieci.

Share