Myjki do okien – odzyskaj przejrzystość szklanych powierzchni!

Szyby, lustra, witryny, kabiny prysznicowe i wiele innych szklanych powierzchni, to przestrzenie o których istnieniu często zapominamy do chwili, kiedy zabieramy się za ich wyczyszczenie. Wówczas zaskakuje nas ich ilość i przytłacza stos detergentów do usuwania zabrudzeń, likwidowania zacieków, do nabłyszczania. Do których obowiązkowo dobieramy różnorodne myjki, szczotki i szmatki. Najwyższy czas znacząco ułatwić sobie wykonywanie domowych obowiązków i przyjrzeć się bliżej ofercie myjek do okien!

Niezwykłe rozwiązania genialne w swej prostocie

Istnieją dwa rodzaje myjek do okien: parowe i ciśnieniowe. Praca tych pierwszych polega na uwalnianiu pary wodnej, powstałej w wyniku ogrzania do temperatury wrzenia wody umieszczonej w specjalnym zbiorniku. Wypychana za pomocą wysokiego ciśnienia para nie tylko skutecznie czyści z zabrudzeń wszelkie płaskie i lakierowane powierzchnie, ale też zabija bakterie i drobnoustroje! Myjka do okien ciśnieniowa działa jak niewielki odkurzacz, którym przejeżdżamy po uprzednio spryskanej detergentem powierzchni i dzięki gumowej ściągaczce do wody, pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń.

myjka do okien

Wielofunkcyjne urządzenia nie tylko do mycia okien!

Nawet jeśli myjesz okna tylko od święta, to z pewnością w Twoim domu jest wiele innych powierzchni wymagających regularnego czyszczenia. Blaty kuchenne, lustra, płytki, kabiny prysznicowe czy nawet auta lub wszelkie inne pojazdy. Niepodważalną zaletą myjek do okien jest to, że pracują zarówno w pionie, jak i w poziomie. Czyszczą bardzo skutecznie i dokładnie, nie pozostawiając smug i zacieków, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko na zakupie mnóstwa środków czystości, ale przede wszystkim nie tracimy swojej energii i czasu. Jest to szczególnie istotne, jeśli mieszkamy w nowocześnie urządzonych domach, gdzie modne jest zastosowanie dużych przeszklonych powierzchni. Możliwość błyskawicznego, taniego i bezpiecznego czyszczenie z pewnością przemówi także do rodziców, którzy niemal każdego dnia borykają się z odciśniętymi na lustrach i szybkach odbiciami małych ubrudzonych rączek.

Jak wybrać najlepszą myjkę do okien?

myjka do okien karcher

Przy wyborze konkretnego modelu każdego sprzętu AGD warto na wstępie określić jakich oczekujemy funkcji, do czego i jak często będziemy go używać. Dobrze jest sprawdzić czy produkty danego producenta znajdują swoje zastosowanie nie tylko u indywidualnych konsumentów, ale też na przykład w firmach sprzątających, gdzie jak wiadomo, niezawodność, wielofunkcyjność i wytrzymałość są stawiane na pierwszym miejscu. Myjki do okien Karcher są przykładem takich właśnie profesjonalnych urządzeń, które cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Zarówno specjalistyczne, dedykowane przemysłowi urządzenia, jak i najprostsze maszyny dla każdego, które cechuje łatwość obsługi i niepowtarzalny design.

Share